projektowanie
tożsamości
wizualnej

Netnutter to studio kompleksowego projektowania brandów i stron internetowych. Tworzymy całościową identyfikację wizualną oddającą charakter Twojej firmy poprzez przemyślany, zapadający w pamięć projekt.

Twoja marka jest esencją Twojej firmy, a Twoja strona internetowa uściskiem dłoni ze światem.

nasze usługi

Projekt Tożsamości Wizualnej

Projekt Marki

Projekt i Wdrożenie Strony Internetowej

SEO – Pozycjonowanie Strony Internetowej

Kampanie w Social Media

Fotografia

Materiały do Druku

Kompleksowa Obsługa Strony Internetowej

Słowo od założycielki

Moimi największymi pasjami są podróże, nowe przygody i projektowanie. W mojej pracy łączę te trzy elementy, dając upust kreatywności, inspirując się doświadczeniami.

Tworzę kompleksową tożsamość wizualną, której celem jest budowanie wizerunku i oddanie charakteru marki.
W ramach usługi zajmuję się strategią marki,  jej nazwą i kolorystyką, projektem logo, typografią, sloganami, fotografią, wizytówkami, opakowaniami, materiałami do druku czy materiałami dla social media. Projektuję również strony internetowe oraz zajmuję się ich pozycjonowaniem. Moi klienci otrzymują pełną kontrolę nad swoimi stronami, co przekłada się na bieżącą aktualizację treści, poprawę pozycji w wyszukiwarkach oraz wzrost zaangażowania odbiorców. Jedną z ulubionych aspektów mojej pracy jest kontynuacja współpracy z naszymi klientami. Utrzymywanie świeżości marki i witryny internetowej, projektowanie nowych materiałów lub treści społecznościowych, możliwość bezpośredniej obserwacji rozwoju przedsięwzięcia jest czymś bardzo satysfakcjonującym.

Asia Kaniecka

Założycielka – Asia Kaniecka

Miłe słowa od klientów

"Dziękuję za stworzenie tak genialnej i pięknej strony dla mojej Kancelarii Adwokackiej! Jest piękna, stylowa i taka przyjemna dla użytkownika. Nikt nie zrobiłby tego lepiej, szybciej i precyzyjniej."
Aleksandera Sompolinska
"Bardzo polecamy Netnutter. Dziękujemy za indywidualne, nieszablonowe podejście do projektu oraz za uchwycenie charakteru naszej szkoły i stworzenie jej pozytywnego wizerunku w sieci. Nie do przecenienia jest świetny kontakt z projektantką strony, profesjonalne wsparcie oraz kompleksowa opieka techniczna w trakcie użytkowania."
NSP1
"Asia pomogła mi odświeżyć mojego bloga i wyszło jej to super! Doskonale zrozumiała moje potrzeby i sama wyszła z inicjatywą proponując wiele rozwiązań, o których ja bym nawet nie pomyślała! Podczas wdrożenia była bardzo cierpliwa i pomocna. Jest to więc połączenie profesjonalizmu z ogromną życzliwością, które śmiało wszystkim polecam!"
Skrawki Kina
Previous slide
Next slide

artykuły

Najpopularniejsze wpisy